• LEVERING IN NL & BE VIA POSTNL
  • GRATIS VERZENDING VANAF €150,00
  • BETALING VIA IDEAL, BANCONTACT OF FACTUUR
Hoe krijg ik die boosheid onder controle?
Hoe krijg ik die boosheid onder controle? 21,-

Hoe krijg ik die boosheid onder controle?


Vaardigheden en technieken om je te helpen omgaan met boosheid en frustratie
Hulpboek voor jongeren vanaf 12 jaar
€21,- €21,00
Bestelnummer: 069002
Inhoud: 144 pagina's, paperback. Auteur Raychelle Cassada Lohmann.
Aanvullende informatie (PDF):
Informatie

Vaardigheden en technieken om je te helpen omgaan met boosheid en frustratie


Boosheid is een normale emotie waarmee je noodzakelijke stoom kunt afblazen, zeker als je in de leeftijd bent dat er emotioneel veel verandert in je lijf en in je hoofd. Maar als je merkt dat je je frustraties begint uit te leven op mensen waar je eigenlijk veel omgeeft, je ouders, broers en zussen en je vrienden, wordt het tijd om er iets aan te doen.

Met de opdrachten uit dit werkboek kom je er achter waar je boosheid vandaan komt en hoe het komt dat je op een bepaalde manier reageert. Tegelijkertijd leer je vaardigheden en technieken om je boosheid onder controle te krijgen. Je leert de lichamelijke symptomen herkennen die vooraf gaan aan een uitbarsting en krijgt handvatten aangereikt om je gevoelens tot bedaren te brengen zodat je rustiger kunt reageren op anderen. Door je boosheid te begrijpen ben je beter voorbereid en hoef je je zelfbeheersing niet meer te verliezen.

Een hulpboek voor jongeren vanaf 12 jaar.

Reviews
Geen reviews gevonden
Help ons en andere klanten door het schrijven van een review
Door het gebruiken van onze website, ga je akkoord met het gebruik van cookies om onze website te verbeteren. Dit bericht verbergen Meer over cookies »